Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

22/01/2019

Старт продажу у 2 будинку ЖК «Madison Gardens»

Купуйте квартиру за найпривабливішою ціною — від 13 200 грн/м2

 

Стартував продаж квартир у другому будинку житлового комплексу бізнес-класу «Madison Gardens».

 

Покупцям надається можливість вибрати цікаві планування, які дозволять втілити найсміливіші дизайнерські рішення. Також можна вибрати краєвид.

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Із приводу старту продажу другого будинку в сучасному ЖК «Madison Gardens» діє унікальна пропозиція, що дозволяє купити квартиру за найпривабливішою ціною — від 13 200 грн. за квадратний метр.

 

До продажу пропонують різноманітний асортимент одно-, дво- і трикімнатних квартир, а також багаторівневе житло з власними відкритими терасами. На перших поверхах будинків розміститься комерційна нерухомість.

 

Майбутнім мешканцям ЖК «Медісон Гарденс» доступна сучасна дворівнева прибудинкова територія з дитячими та спортивними майданчиками. Кафе й ресторани, об'єкти міської соціальної інфраструктури розташовані поблизу житлового комплексу, у тому числі є торговельні центри. На нижньому рівні прибудинкової території буде простора паркувальна зона. Таке рішення гарантує збереження автотранспортних засобів мешканців, забезпечить просторий безпечний двір з місцем для прогулянок і відпочинку.

 

Будівництво ЖК «Медісон Гарденс» здійснюється відповідно до норм і вимог чинного законодавства. Ознайомитися з усіма дозвільними документами, а також одержати додаткову інформацію можна у відділі продажу.

 

Подробицi по телефону 044 500 00 19