Переваги

З кожним днем стає все більше тих, хто усвідомив плюси переїзду до Madison Gardens. Комплекс бізнес-класу дозволяє людям, які купили квартиру в новобудові під Києвом, змінити стиль життя. Це місце, де можна почувати себе затишно, комфортно та безпечно. Переваги нового житлового комплексу починаються з мікрорайону, у якому він розташований. Забудовник приділив особливу увагу потребам майбутніх мешканців, врахувавши все необхідне.

Сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології, якісні матеріали та вигідна ціна – ось далеко не повний перелік того, на що звертають увагу люди, які обирають житло у Броварах. Madison Gardens повністю цьому відповідає.

Мінімум шiсть причин полюбити «Медiсон Гарденс» - фото №2 | Madison Gardens

Місце для

ПАРКУВАННЯ

Мінімум шiсть причин полюбити «Медiсон Гарденс» - фото №3 | Madison Gardens

Великi

Тераси

Мінімум шiсть причин полюбити «Медiсон Гарденс» - фото №4 | Madison Gardens

15 хвилин

до Метро

Мінімум шiсть причин полюбити «Медiсон Гарденс» - фото №5 | Madison Gardens

Архiтектурнi

рішення

Мінімум шiсть причин полюбити «Медiсон Гарденс» - фото №6 | Madison Gardens

Взаємодiя з

природою

Мінімум шiсть причин полюбити «Медiсон Гарденс» - фото №7 | Madison Gardens

Домашнiй

Затишок

Мінімум шiсть причин полюбити «Медiсон Гарденс» - фото №8 | Madison Gardens

Закрите

Подвір'я

ПАРКУВАЛЬНI МIСЦЯ
Тераси
15 хвилин до метро
Архітектура
Природа
Затишок

Завдяки місцевості проєкту безпосередня близькість до природи і велика інфраструктура, здатна задовольнити всі потреби сучасного городянина, поєднуються з транспортною доступністю. Сукупність цих локаційних факторів забудовник доповнив цілим рядом нетривіальних рішень: від рівнів перших поверхів, розділених стилобатом, до технологічних фасадів і видових панорамних терас.

Переваги Madison Gardens, купити квартиру в якому можна вже сьогодні, роблять даний проєкт одним із найбільш перспективних не тільки у масштабах Броварів, але й у масштабах усього столичного регіону.