Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

Переваги

З кожним днем стає все більше тих, хто усвідомив плюси переїзду до Madison Gardens. Комплекс бізнес-класу дозволяє людям, які купили квартиру в новобудові під Києвом, змінити стиль життя. Це місце, де можна почувати себе затишно, комфортно та безпечно. Переваги нового житлового комплексу починаються з мікрорайону, у якому він розташований. Забудовник приділив особливу увагу потребам майбутніх мешканців, врахувавши все необхідне.

Сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології, якісні матеріали та вигідна ціна – ось далеко не повний перелік того, на що звертають увагу люди, які обирають житло у Броварах. Madison Gardens повністю цьому відповідає.

Місце для

ПАРКУВАННЯ

Великi

Тераси

15 хвилин

до Метро

Архiтектурнi

рішення

Взаємодiя з

природою

Домашнiй

Затишок

Закрите

Подвір'я

ПАРКУВАЛЬНI МIСЦЯ
Тераси
15 хвилин до метро
Архітектура
Природа
Затишок

Безпосередня близькість до природи та великої розгалуженої інфраструктури задовольняє всі потреби сучасного містянина. Сукупність цих локаційних факторів забудовник доповнив цілим рядом продуманих комфортних рішень: від різнопланової квартирографії до технологічних фасадів й видових панорамних терас.

Переваги Madison Gardens, купити квартиру в якому можна сьогодні, роблять даний проєкт одним із перспективніших не лише у масштабах Броварів, але й у масштабах усього столичного регіону.