Двокімнатні квартири

Оберіть будинок

Площа, м2

Двокімнатна квартира

Двокімнатні квартири, як правило, користуються великим попитом. Це ідеальне рішення для родини, що дає можливість оптимально організувати домашній простір. Під Києвом таких пропозицій досить багато. Але саме Бровари – за рахунок своєї екологічності та малої віддаленості від столиці – роблять вибір ЖК «Медісон Гарденс» очевидним для сімейної пари.

Наявні варіанти

Проектувальники новобудов у цьому комплексі подбали про те, щоб варіативність пропозиції давала можливість організувати спальні та дитячі, кабінети та творчі майстерні. Усі варіанти представлені в каталозі з яскравою візуалізацією планувальних рішень у ЖК «Медісон Гарденс».

2-кімнатні квартири за доступними цінами

Пропозиція від забудовника дає кожному можливість не просто вибрати і придбати двокімнатну квартиру в «Медісон Гарденс», але й розглядати таку купівлю як досить вигідну інвестицію. На користь цієї тези говорять не тільки оптимальні метражі, видові особливості, енергоефективні технології та наявність паркінгу. Мікрорайон, у якому створюється комплекс, динамічно розвивається. Це означає, що з'являтимуться нові соціальні об'єкти, рекреаційні зони, спортивні майданчики, дитячі заклади та багато чого іншого.

Інструкція для покупця

Купити двокімнатну квартиру в ЖК «Медісон Гарденс» дуже просто. Для початку зверніться у відділ продажу, де кваліфіковані менеджери зможуть відповісти на запитання, що вас цікавлять. Вам нададуть усю необхідну інформацію, включаючи дозвільну документацію. Можна придбати квартиру, виплативши її повну вартість або скориставшись розстрочкою від забудовника