Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

Характеристики

Чотири будинки різної поверховості пропонують одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Також у комплексі можна купити дворівневі квартири з терасами. Приміщення комерційної нерухомості на перших поверхах, паркувальна зона, закрита територія – продумано все до найдрібніших деталей.

Елітний ансамбль створений з участю команди одного з провідних архітектурних бюро України під керівництвом Андрія Пашенька. Творцям вдалося гарно вписати сучасні урбаністичні споруди у чистий природний ландшафт, спостерігати за яким майбутні мешканці зможуть завдяки оригінальному склінню будинків.

Madison Gardens має унікальні характеристики, що дозволяють забудовнику позиціонувати його як нерухомість бізнес-класу. У цьому житловому комплексі під Києвом представлені повнометражні квартири з індивідуальними плануваннями. Крім зовнішньої та внутрішньої інфраструктури власникам житла будуть доступні громадські зони. Зокрема, йдеться про презентабельні фойє – холи на перших поверхах будинків.

Житловий комплекс зведено за монолітно-каркасною технологією будівництва. Це високотехнологічний сучасний метод спорудження будинків, що характеризується високими показниками теплозбереження, звукоізоляції, надійності та довговічності. Будинки облицьовані з використанням натуральних і сертифікованих матеріалів: фасад не перегрівається влітку та зберігає тепло взимку. Будівлі житлового комплексу опалюватимуться власною автономною котельнею.

Проєктування виконано таким чином, що комплекс має свій просторий внутрішній двір. Додатковою перевагою ЖК є велика паркувальна зона для авто. Поруч із Madison Gardens у місті Бровари є:

  • ліс;
  • парк;
  • спортивні та дитячі майданчики;
  • торговельно-розважальні центри;
  • об'єкти соціальної інфраструктури (садочки, школи, медичні заклади).