Про комплекс

Новий житловий комплекс у місті Бровари представлений чотирма будинками висотою сім, десять, дев'ятнадцять і двадцять чотири поверхи. Новобудови розміщуватимуться поруч із лісом у мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою. Квартири різних планувань розташуються у будинках, які споруджують з урахуванням європейських стандартів для житла бізнес-класу.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №2 | ЖК «Медісон Гарденс»

СУЧАСНА АРХIТЕКТУРА

ЖК «Медісон Гарденс» є одним із найцікавіших проєктів у Київській області. Забудовник, що надихається закордонним досвідом, створює на компактній території дивовижний ансамбль. 4 різноповерхові будинки натуральної кольорової палітри з оригінальним склінням утілюють найсміливіші архітектурні рішення. Комерційні приміщення на нижніх поверхах, тераси на верхніх рівнях, закритий тихий двір, призначений виключно для мешканців – передбачено все для комфортного проживання.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №3 | ЖК «Медісон Гарденс»

IНФРАСТРУКТУРА

Будинки ЖК «Медісон Гарденс» будуть розташовані в новому районі Броварів, що гарантує майбутнім мешканцям наявність сучасної внутрішньої інфраструктури з комерційною нерухомістю й обслуговуючими підприємствами. Крім того, є розвинена зовнiшня iнфраструктура.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №4 | ЖК «Медісон Гарденс»

ОСНОВНI ПЕРЕВАГИ

Житловий комплекс зможе надати своїм мешканцям максимум переваг. Усе, починаючи від паркувального місця і закінчуючи квартирами з терасами, з яких відкриваються чудові краєвиди, створено для задоволення запитів сучасного городянина. Цікаві планування, можливість втілення власних дизайнерських рішень, вибір простору з прекрасними краєвидами – це далеко не повний перелік тих бонусів, які одержує власник квартири у ЖК «Медісон Гарденс».

Madison
gardens
Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №5 | ЖК «Медісон Гарденс»

Якісне житло в новому комплексі розраховане на тих, хто бажає купити сучасну функціональну квартиру. Новий житловий фонд означає не тільки чудові планувальні рішення, але й:

  • нові комунікації, що гарантують тривалу експлуатацію;
  • енергоефективність;
  • продумані громадські зони для хобі, розваг, занять спортом, відпочинку.

Комплекс реалізували в оригінальному форматі. Тут родина може відпочити в гармонії з природою. При цьому ви не будете відірвані від життя мегаполіса – до найближчої станції київського метрополітену можна доїхати за 15 хвилин.