Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

Про комплекс

Madison Gardens перлина колекції житлових проєктів бізнес-класу передмістя від будівельної компанії Alliance Novobud. Чотири будинки різної поверховості утворюють гармонійний архітектурний ансамбль з природною гамою кольорів фасадів. Два будинки вже здані в експлуатацію, ще два на фінальній стадії готовності.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №2 | Madison Gardens

АРХIТЕКТУРА

Madison Gardens по праву вважається одним із найцікавіших проєктів передмістя. Команда архітекторів під керівництвом Андрія Пашенька створила на компактній території ансамбль з чотирьох різноповерхових будинків. Творці вдало вписали сучасні споруди у природний ландшафт, милуватися яким мешканці зможуть завдяки оригінальному склінню будинків.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №3 | Madison Gardens

IНФРАСТРУКТУРА

Будинки житлового комплексу Madison Gardens зводяться в новому й активному районі Броварів. Це гарантує майбутнім мешканцям наявність розвиненої зовнішньої інфраструктури — соціальної та торговельно-розважальної. Також на території комплексу з'явиться власна внутрішня інфраструктура, розміщена на перших поверхах будинків.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №4 | Madison Gardens

САМОБУТНІСТЬ ПРОЄКТУ

Беззаперечною рисою самобутності Madison Gardens є квартири з терасами, з яких відкриватимуться запаморочливі краєвиди на безкраї зелені простори передмістя столиці. Романтичні заходи сонця, ранкові серпанки й вогні нічного міста додаватимуть неповторної атмосфери розміреному та щасливому життю в Madison Gardens.

Якісне житло в новому комплексі розраховане на тих, хто бажає купити сучасну функціональну квартиру. Новий житловий фонд означає не тільки чудові планувальні рішення, але й:

Комплекс реалізували в оригінальному форматі. Тут родина може відпочити в гармонії з природою. При цьому ви не будете відірвані від життя мегаполіса – до найближчої станції київського метрополітену можна доїхати за 15 хвилин.