Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

Умови купiвлi

Житловий комплекс Madison Gardens – це оптимальна пропозиція на ринку нерухомості столичного передмістя. Нерухомість такого рівня у найближчому передмісті Києва є надзвичайно популярною, оскільки саме тут потенційні клієнти можуть знайти все необхідне для комфортного життя включно з екологічно чистим довкіллям. При цьому розташування дозволяє досить швидко дістатися з тихого зеленого передмістя у столицю.

Навіть враховуючи позиціювання даної нерухомості як житла бізнес-класу, квартири в Madison Gardens доступні для досить широкого кола потенційних покупців. Девелопер Alliance Novobud пропонує вигідні умови та різні варіанти оплати бажаної покупки.

Житловий комплекс пропонує квартири різних планувань. Це одно-, дво-, три- і чотирикімнатні варіанти. Крім того, тут є дворівневі квартири та квартири з терасами. Додатково можна придбати паркувальні місця, а також комерційну нерухомість для бізнесу.

 

Банки-пратнери по програмі «єОселя» під 3% та 7% на готове житло

     
 • Державна програма «єОселя»

 • Програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України.
  Умови: іпотека до 20 років, фіксована ставка 3%. Для військових, медиків, педагогів та науковців.
  Умови розширеної програми: іпотека до 20 років, фіксована ставка 7%. Для ветеранів війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сімей загиблих ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, внутрішньо переміщених осіб, інших громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості.
 • Державна програма «єВідновлення»

 • Девелопер Alliance Novobud приєднався до програми «єВідновлення» — допомога від держави, яка розповсюджується на власників житла, яке було зруйноване через бойові дії. Оплатити сертифікатом можна як повну вартість нової квартири, так і її частину. В такому випадку залишок вартості можна оплатити власними коштами, або оформити, наприклад, на виплат за умовами від забудовника. 

 • Повна оплата

 • Основним способом придбання житла в Madison Gardens є 100%-ва оплата вартості обраної квартири. Здійснити таку оплату можна після уточнення всіх деталей у відділі продажу житлового комплексу. Там само можна ознайомитися з усією дозвільною документацією. Досвідчені менеджери нададуть інформацію з усіх питань, що вас цікавлять.
 • Розтермінування від забудовника

 • Іншим варіантом придбання квартири є розтермінування. Воно надається забудовником і залежно від умов може бути оформлене на різні строки та з різним відсотком початкового внеску. Виплата розстрочки можлива на період до введення будинку в експлуатацію. Таким чином, придбання бажаного житла стає можливим для більшої кількості покупців.