Умови купiвлi

Умови купiвлi

Madison Gardens – це нова пропозиція на ринку нерухомості столичного передмістя. Для Броварів даний житловий комплекс є рідкісною пропозицією житла бізнес-класу.

Сьогодні нерухомість такого рівня у найближчому передмісті Києва є надзвичайно затребуваною, оскільки саме тут потенційні клієнти можуть знайти все необхідне для комфортного життя, включаючи екологічно чисте довкілля. При цьому розташування дозволяє досить швидко дістатися з тихого зеленого передмістя у столицю.

Навіть враховуючи позиціонування даної нерухомості як житла бізнес-класу, квартири в Madison Gardens доступні для досить широкого кола потенційних інвесторів. Багато в чому це заслуга забудовника, який пропонує вигідні умови та різні варіанти оплати бажаної покупки.

Варіанти житла

Житловий комплекс пропонує квартири різних планувань. Це одно-, дво-, три- і чотирикімнатні варіанти. Крім того, тут є дворівневі квартири з терасами. Додатково можна придбати необхідну кількість паркувальних місць, а також обзавестися квадратними метрами комерційної нерухомості.

  • 100%-ва інвестиція Основним способом придбання житла в Madison Gardens є 100%-ва оплата вартості обраної квартири. Здійснити таку оплату можна після уточнення всіх деталей у відділі продажу житлового комплексу. Там само можна ознайомитися з усією дозвільною документацією. Досвідчені менеджери нададуть інформацію з усіх питань, що вас цікавлять.
  • Розстрочка Іншим варіантом придбання квартири є розстрочка. Вона надається забудовником і залежно від умов може бути оформлена на різні строки. Головною умовою є розмір початкового внеску, який для нерухомості в житловому комплексі становить 30% від повної вартості квартири. Виплата розстрочки можлива на період до введення будинку в експлуатацію. Таким чином, придбання бажаного житла стає можливим для будь-якого покупця.