Перебуваючи в центрі всіх важливих подій

Житловий комплекс розташований у центрі міста Бровари. Він знаходиться поруч із сосновим лісом і за 15 хвилин їзди від найближчої станції київського метрополітену. Таке розташування дозволяє, з одного боку, уникнути шуму та загазованості мегаполіса, а з іншого – завжди мати можливість зануритися у вир подій української столиці. Мікрорайон активно розвивається та вже забезпечений якісною сучасною інфраструктурою.

Назва Madison Gardens відсилає нас до природи й життя в гармонії з навколишнім середовищем. У перекладі з англійської слово «gardens» означає «сади», що невипадково: багато років тому на місці житлового комплексу, що споруджують, були яблуневі сади. Зараз територія Madison Gardens із двох боків оточена зеленими насадженнями. Зовсім близько росте сосновий ліс, у пішій доступності – упорядкований сучасний парк із рекреаційними зонами для занять спортом і відпочинку на природі.

Сучасна нерухомість, яка створила прилеглий район, – це не тільки цікава архітектура, але й особлива атмосфера високої якості життя. Розвинена інфраструктура представлена новими рішеннями. Новий житловий фонд має нові комунікації, пропонує нові об'єкти обслуговування, магазини й кафе, тут прокладено нові дороги, а вулиці яскраво освітлені. Добре продумано транспортне сполучення.