Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

Інфраструктура

Перебуваючи в центрі всіх важливих подій

Будинки житлового комплексу Madison Gardens зводяться в новому й активному районі Броварів. Це гарантує майбутнім мешканцям наявність розвиненої зовнішньої інфраструктури — соціальної та торговельно-розважальної. Також на території комплексу з'явиться власна внутрішня інфраструктура, розміщена на перших поверхах будинків.

Вдала локація Madison Gardens — серед найяскравіших його переваг. Безпосередня близькість до природи, розвинена інфраструктура побутових та соціальних об'єктів, зручна транспортна доступність — задовольнять всі потреби сучасного містянина.

Комплекс знаходиться поруч із сосновим лісом і за 15 хвилин їзди до найближчої станції київського метрополітену. Таке розташування дозволяє, з одного боку, уникнути шуму та загазованості мегаполіса, а з іншого — завжди мати можливість зануритися у вир подій столиці.

Назва Madison Gardens відсилає нас до природи й життя в гармонії з навколишнім середовищем. У перекладі з англійської слово gardens означає «сади», що невипадково: багато років тому на місці житлового комплексу буяли яблуневі сади. Зараз територія Madison Gardens із двох боків оточена зеленими насадженнями. Зовсім близько росте сосновий ліс, у пішій доступності – упорядкований сучасний парк із рекреаційними зонами для занять спортом та відпочинку на природі.