Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

13/11/2023

Alliance Novobud приєднався до учасників «єВідновлення» — програми допомоги від держави власникам житла, пошкодженого або зруйнованого через бойові дії

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Девелопер Alliance Novobud одним з перших приєднався до Меморандуму про співпрацю між Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Замовниками будівництва. Таким чином забудовник став одним з учасників «єВідновлення» — тієї частини програми допомоги від держави, яка розповсюджується на власників житла, яке було зруйноване через бойові дії.

Приєднання до програми означає, що будь-яку житлову нерухомість, яку зводить девелопер, можна придбати із застосуванням отриманого житлового сертифіката — компенсації за зруйноване житло, яке неможливо відновити.

«Подання заяв на участь в розширеній програмі «єВідновлення» стартувало 1 серпня 2023 року в застосунку «Дія». Відтоді були подані понад 5 000 заяв й сформовані, тобто видані через ту ж саму «Дію», 422 сертифікати. Найбільше заяв подали власники зруйнованого житла з Харківської та Київської областей, які проживають у Харкові, Ірпені, Ізюмі, Дергачах та Гостомелі. Зауважу, що оплатити сертифікатом можна як повну вартість нової квартири, так і її частину. В такому випадку залишок вартості можна оплатити власними коштами, або оформити, наприклад, на виплат за умовами від забудовника. Також варто зазначити, що сертифікатом можна оплатити лише житлову нерухомість» — розказала  Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud.

У столиці Alliance Novobud зводить два житлових проєкти: клубний будинок Illinsky House та Montreal House. У Броварах відразу три проєкти: Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий».  Різні проєкти мають різний ступінь готовності, наприклад, клубний будинок Illinsky House практично завершений (введення в експлуатацію очікуємо у грудні), у житловому комплексі Madison Gardens до фіналу добігає будівництво останнього, четвертого, будинку, є й квартири у готових, введених в експлуатацію будинках, у  Krona Park II є житло під продаж як у готових будинках, так і в будинках, які активно зводяться, «Лавандовий» також незабаром буде святкувати завершення першого будинку — тут можна придбати квартиру з двориком.    

Детальну інформацію про те, хто має право на компенсацію за зруйноване житло, де подати заявку і як отримати та використати сертифікат, знайдете на сайті програми «єВідновлення». Завітавши у відділи продажу Alliance Novobud із сертифікатом, ви отримаєте вичерпну інформацію про усі житлові проєкти девелопера та умови оплати. Експерти з нерухомості допоможуть підібрати найкращі варіанти нового житла та сформувати зручні умови оплати.

Адреси відділів продажу Alliance Novobud: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23; м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-93.