Квартири

Оберіть будинок

Кількість кімнат

Площа, м2

Квартиры в новостройке: купить квартиру в Броварах от застройщика | ЖК «Мэдисон Гарденс»

Відмітною рисою ЖК «Медісон Гарденс» є функціональні та продумані планування. Команда архітекторів і проектувальників постаралася врахувати всі вимоги сучасного міського жителя, застосувавши як власний досвід, так і кращі світові розробки для створення житла. Тут знайдеться варіант для будь-якого покупця: для студента чи фахівця-початківця оптимальною буде 1-кімнатна квартира, для великої родини, що складається з кількох осіб, підійде 3-кімнатна.

Кількість кімнат

Планування комплексу, окремих будинків і поверхів максимально гармонійне. ЖК «Медісон Гарденс» пропонує такі рішення за різними цінами:

Незалежно від кількості кімнат і площі, власники квартир мають широкі можливості для втілення своїх творчих і дизайнерських ідей. Майбутньому мешканцеві досить просто купити квартиру в цьому комплексі, переглянувши каталог.

Видові рішення

Комплекс має так звану каскадну поверховість. Важливість подібного підходу обумовлена наявністю прекрасних ландшафтних локацій поруч із ЖК «Медісон Гарденс». Це і природні пейзажі (хвойний ліс, що простягається аж до Києва), і цікава міська забудова, яка в районі зведення комплексу представлена винятково сучасними спорудами. Таким чином, усі жителі комплексу матимуть чудові краєвиди зі своїх вікон.

Інженерні системи

Враховуючи, що ЖК «Медісон Гарденс» – це новий проект, тут прокладено сучасні інженерні системи. Їх створено з урахуванням високих навантажень, вони мають великий запас міцності. Усі будинки комплексу є енергоефективними, що в майбутньому відіб'ється на вартості комунальних послуг. Опалення здійснюється за рахунок автономної котельні, а це гарантує жителям постійну подачу тепла та гарячої води.