Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

04/02/2019

Чому купівля квартири на ранньому етапі будівництва – це вигідно

Сьогодні перед купівлею житла багато хто замислюється про те, що саме вибрати. Можна купити квартиру на вторинному ринку, тоді зіштовхнешся із проблемами застарілих комунікацій, непрацюючих ліфтів або таких, що часто ламаються, відсутністю паркування, гарячої води чи опалення. Можна купити квартиру у вже зданому в експлуатацію будинку, але за таке житло доведеться переплатити, а це, звісно, невигідно. Тому багато хто погоджується, що оптимальним способом придбати власне житло є інвестування на ранньому етапі будівництва.

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Тут є свої безумовні переваги. По-перше, чим раніше ви інвестуєте в купівлю квартири, тим дешевше вам коштуватиме житло – це загальноєвропейська практика. Часом різниця цін на ранньому етапі будівництва і після здавання будинку в експлуатацію може становити 30–50%.

 

Крім того, будівельні роботи можуть бути прив'язані до курсу долара США. Знаючи, що курс гривні стосовно американської валюти нестабільний, існує ймовірність, що, купуючи житло на останніх етапах будівництва, ви заплатите більше, ніж розраховували. До того ж, чим раніше ви інвестуєте в купівлю квартири, тим більш широкий вибір матимете.

 

Спочатку знайдіть повну інформацію про житловий комплекс і докладно ознайомтеся з місцевістю, концепцією та пакетом дозвільних документів. Підберіть планування квартири, яке задовольнить ваші потреби.

 

Купуючи квартиру в Броварах у ЖК «Медісон Гарденс», ви будете цілком упевнені, що інвестуєте правильно. Житловий комплекс пропонує квартири різних планувань: одно-, дво-, три- і чотирикімнатні, а також дворівневе житло з терасами. Інвестуючи в купівлю квартири в ЖК «Медісон Гарденс» на ранньому етапі будівництва, ви купуєте житло бізнес-класу за вигідною ціною. Компанія-забудовник пропонує своїм інвесторам 100%-ву оплату вартості вибраної квартири або купівлю на виплат, яка може бути оформлена на різні строки за умови сплати початкового внеску розміром 30% від вартості житла. Менеджери нададуть інформацію з усіх питань, що вас цікавлять.

 

Вирішивши купити квартиру в ЖК «Медісон Гарденс» на ранньому етапі будівництва, ви заощадите кошти і станете власником прекрасної квартири в сучасному багатофункціональному житловому комплексі, розташованому в екологічно чистому районі в центрі Броварів.