Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

28/12/2022

Акція «Новорічний максимум»: знижка до 12% на готові квартири в Madison Gardens

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Новорічні свята — найвдаліший час для здійснення заповітних мрій й девелопер Alliance Novobud допоможе вам в їхньому здійсненні!


Скористайтеся акцією «Новорічний максимум»* та придбайте готову квартиру в в житловому комплексі зі сміливою та особливою архітектурою Madison Gardens зі знижкою до 12%. Вигідніше вже не буде, тож поспішіть придбати житло в серці зеленого та розвиненого району Броварів! 


Madison Gardens перлина колекції житлових проєктів бізнес-класу девелопера Аlliance Novobud. Чотири будинки різної поверховості утворюють гармонійний архітектурний ансамбль з природною гамою кольорів фасадів. Родзинка проєкту — квартири з терасами, з яких відкривається запаморочливий краєвид на Бровари та столицю.


Замовте консультацію в експертів з нерухомості та дізнайтеся більше про акційну пропозицію за номером телефону: тел. +38 (044) 344-08-23) або у відділі продажу за адресою: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A. 

 

*Під акцією «Новорічний максимум» мається на увазі надання знижок у розмірі до 12% які надаються покупцю за умови купівлі готової квартири у житловому комплексі Madison Gardens. Перелік квартир, на які надається знижка, обмежений. Акція не сумується з іншими чинними акційними пропозиціями та програмами.