Однокімнатні квартири

Оберіть будинок

Площа, м2

1-кімнатні квартири, у всіх будинках, на всіх поверхах

Однокімнатна квартира

Індивідуальний підхід до розробки планувань у новобудовах «Медісон Гарденс» дозволив створити кілька варіантів 1-кімнатних квартир. До продажу представлено житло, що відповідає сучасним стандартам і дозволяє почувати себе комфортно як власникові, так і його гостям. Такі квартири підійдуть і молодій родині, і літній парі, і людям, які живуть одні.

Цінова палітра

Каталог однокімнатних квартир дозволяє вибрати не тільки планування, але й поверх, метраж, видові характеристики приміщень. Усі перераховані особливості мають безпосередній вплив на комфорт вашого майбутнього життя. Житловий комплекс «Медісон Гарденс» пропонує квартири на вигідних умовах. Для покупця це означає широкі можливості вибору житла в новому будинку за розумною ціною.

Як купити квартиру

Купити однокімнатну квартиру в ЖК «Медісон Гарденс» можна, звернувшись у відділ продажу, співробітники якого докладно розкажуть про планування, особливості та переваги того чи іншого приміщення. Вони також повідомлять про додаткові опції, такі як купівля паркомісця для автомобіля або комерційної нерухомості. Незалежно від обраного варіанта інвестори зможуть спостерігати за зведенням будинків у режимі реального часу завдяки онлайн-трансляції та звітам про хід будівництва ЖК «Медісон Гарденс».