Парковочна зона

Замовити дзвiнок

Якісний сучасний ЖК обов'язково надає найкращі умови не тільки для комфортного проживання, но и для хранения фавтомобилей, особенно если речь идет о недвижимости в пригороде мегаполиса. В этом смысле Бровары, расположенные близко от Киева, сложно представить без качественных паркингов, ведь личный автотранспорт позволяет людям максимально быстро добраться до столицы.

Уточнить статус места:

На території ЖК «Медісон Гарденс» унікально організовано пространство парковочных мест для личного транспорта. Предлагаемый паркинг отличается интересным архитектурным решением: он инсталлирован в уровнях, организованных стилобатом. Это позволяет эффективно использовать придомовую территорию, обеспечивая максимальное количество машино-мест.

Крім нетривіального рішення до переваг паркувальної зони ЖК «Медісон Гарденс» можна віднести:

  • територію, що охороняють;
  • системи відеоспостереження;
  • системи пожежної безпеки та пожежогасіння;
  • продуману організацію внутрішнього руху;
  • варіативність паркувальних місць залежно від розмірів транспортного засобу.

Не менш важливим є фактор відстані від місця паркування автомобіля до квартири. Архітектори житлового комплексу «Медісон Гарденс» подбали про те, щоб воно було мінімальним. За будь-якої погоди водій зможе комфортно добратися до свого транспортного засобу. При цьому його «залізний кінь» буде захищений і від опадів, і від можливих дій зловмисників. Таким чином, усілякі ризики будуть зведені до мінімуму.