Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

25/07/2023

В Alliance Novobud оформили першу угоду за програмою «єОселя» на житло, що будується

Новини - фото №2 | Madison Gardens

У червні девелопер Alliance Novobud одним з перших в Україні пройшов акредитацію в АТ «СКАЙ БАНК» за державною іпотечною програмою «єОселя», яка дозволила клієнтам компанії отримати іпотечні кредити для придбання житла на етапі будівництва зі ставкою 3% річних*. І вже у липні відбулося підписання першої угоди — родина педагога придбала трикімнатну квартиру в будинку житлового комплексу Madison Gardens (м. Бровари), який знаходиться на фінальній стадії будівництва.   

«Наші клієнти стали одними з перших в Україні, кому вдалося взяти участь у програмі «єОселя» з квартирою, що будується. До цього часу можна було оформлювати лише оселі в готових будинках, що значно звужувало асортимент та цінову пропозицію. Завдяки ж акредитації компанії в АТ «СКАЙ БАНК» наші клієнти отримали більше можливостей й з радістю ними користуються. Ми вдячні їм за довіру та бажаємо щасливого майбутнього!» — зазначила Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud.

Більше інформації про умови та доступну нерухомість за програмою «єОселя» у відділах продажу житлових комплексів Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий»: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23.

*програма розповсюджується на клієнтів наступних категорій: військовослужбовці за контрактом, та співробітники «силового блоку», медичні, педагогічні працівники, а також наукові та науково-педагогічні працівники.