Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

16/04/2019

ЖК «Madison Gardens» - територія комфорту і безпеки

Житловий комплекс «Медісон Гарденс» має сучасний двір закритого типу. Вся його територія огороджена і знаходиться під охороною - туди можуть потрапити лише мешканці та їх гості.

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Кожна Ваша прогулянка буде проходити в тиші і спокої за себе і своїх близьких. Приватний двір гарантує повну безпеку для дітей - Ви сміливо можете відпускати їх самих на прогулянку! Весь внутрішній простір призначений тільки для Вас - декоративне озеленення, дитячі майданчики, зони для відпочинку.

У житловому комплексі «Madison Gardens» реалізована концепція «Двір без машин». В'їзд автомобілів на територію повністю заборонений.

Для розширення можливостей території комплексу, паркувальна зона відокремлена від громадської та житлової і розташована на нижньому рівні ЖК.

ЖК «Madison Gardens» - місце Вашого сімейного затишку і спокою!

 

 

 

 

 

Місце для

ПАРКУВАННЯ

Великi

Тераси

15 хвилин

до Метро

Архiтектурнi

Архитектура

Взаємодiя з

Природа

Домашнiй

Затишок

Закрите

Подвір'я

ПАРКУВАЛЬНI МIСЦЯ
Тераси
15 хвилин до метро
Архітектура
Природа
Затишок
Закрите подвір'я

Родзинка проєкту — квартири з терасами, з яких відкриватиметься запаморочливий краєвид на Бровари та столицю. проєкту безпосередня близькість до природи і велика інфраструктура, здатна задовольнити всі потреби сучасного городянина, поєднуються з транспортною доступністю. Сукупність цих локаційних факторів забудовник доповнив цілим рядом нетривіальних рішень: від рівнів перших поверхів, розділених стилобатом, до технологічних фасадів і видових панорамних терас.

Переваги Madison Gardens, купити квартиру Переваги Madison Gardens, купити квартиру в якому можна вже сьогодні, роблять даний проєкт одним із найперспективніших не тільки у масштабах Броварів, але й у масштабах усієї столичної агломерації.