Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

01/09/2022

Хід будівництва станом на 31.08.2022

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Madison Gardens — це сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології та якісні матеріали.

 

Будинок 2

Майже завершені роботи з влаштування «мокрого» фасаду. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу та каналізації, електропостачання виконані на понад 95%. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 85%.

Ведуться роботи з влаштування оздоблення місць загального користування. Готовність — 40%.

Завершують роботи з монтажу обладнання помпової станції, готовність понад 90%. Монтаж інженерних люків виконаний на 85%. На фінальній стадії роботи з монтажу квартирних дверей.  

 

Будинок 3

Роботи зі зведення стін та перегородок майже завершені. Покрівлю влаштували на 93%. Роботи з влаштування «мокрих» фасадів виконані на понад 35%. Роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій на фінішній прямій.

Прокладання мереж електропостачання готове на понад 75%, влаштування систем пожежогасіння на 70%, слабострумних систем на понад 85%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації тривають.

 

Будинок 4

Завершуються роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться роботи з влаштування покрівлі виконані на 95%, віконні конструкції встановлені на 85%.

Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 50%, систем електропостачання на 45%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем слабострумних мереж на понад 30%.

Влаштування стяжок виконане на 90%.