02/08/2022

Хід будівництва станом на 31.07.2022

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Також є можливість придбати дворівневі квартири з терасами.

 

Будинок 2

Влаштування «мокрого» фасаду виконане на 95%. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу та каналізації, електропостачання виконані також на 95%. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 80%.

Штукатурні роботи практично виготовлені. Завершують роботи з монтажу обладнання помпової станції, готовність 90%. Монтаж інженерних люків виконаний на 80%. Завершуються роботи з монтажу квартирних дверей.  

 

Будинок 3

Роботи зі зведення стін та перегородок практично завершені. Покрівлю влаштували на 90%. Роботи з влаштування «мокрих» фасадів виконані на понад 20%. Роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій на фінішній прямій.

Прокладання мереж електропостачання готове на понад 70%, влаштування систем пожежогасіння на 65%, слабострумних систем на понад 80%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації тривають.

 

Будинок 4

Завершуються роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться роботи з влаштування покрівлі виконані на 90%, віконні конструкції встановлені на майже 80%.

Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на понад 40%, систем електропостачання на понад 35%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем страбострумних мереж на понад 20%.

Влаштування стяжок виконане на майже 90%.