04/10/2022

Хід будівництва станом на 30.09.2022

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Будинок 2

Завершені роботи з влаштування «мокрого» фасаду. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу, каналізації та електропостачання майже завершені. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 85%.

Завершуються роботи з влаштування оздоблення місць загального користування. Готовність — 90%.

Завершено роботи з монтажу обладнання помпової станції. Монтаж інженерних люків виконаний на 95%. Завершено роботи з монтажу квартирних дверей.  

 

Будинок 3

Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 98%. Завершено роботи з влаштування покрівлі. Ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Майже завершені роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій.

Прокладання мереж електропостачання готове на понад 75%, влаштування систем пожежогасіння на 70%, слабострумних систем на понад 85%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконані на 35%.

 

Будинок 4

Роботи зі зведення стін та перегородок на фінішній прямій. Завершено роботи з влаштування покрівлі. Віконні конструкції встановлені на 90%.

Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 70%, систем електропостачання також на 70%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем слабострумних мереж на понад 70%.

Завершено роботи з влаштування стяжок.