Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

12/12/2023

Alliance Novobud та банк «Глобус» стали партнерами й запропонували покупцям спеціальні кредитні умови з придбання нерухомості

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Alliance Novobud пройшов акредитацію у АТ «КБ «Глобус», тож відтепер українці, які хочуть придбати житлову нерухомість девелопера у Броварах, мають змогу скористатися спеціальними кредитними умовами.

За умовами спецпропозицій можливо придбати квартиру у житловому комплексі Madison Gardens, який Alliance Novobud розвиває у Броварах.

Максимальний термін угоди — до 20 років, ставка річних стартує від 4,99%, перший внесок від 20%.

«Ми підготували відразу кілька кредитних продуктів, завдання яких дати можливість придбати житлову нерухомість тим, на кого не розповсюджуються, наприклад, умови державної програми «єОселя». Ба більше, проходження акредитації в банківській установі свідчить про надійність девелопера та його стійкість. Далеко не всі забудовники можуть похизуватися сьогодні такими характеристиками» — зазначила Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud. 

Отримати фахову консультацію щодо запропонованих кредитних умов можна за телефоном +38 044 344 03 23 та у відділі продажу за адресою: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A.