Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

18/05/2022

15 000 ГРН ЗА РЕКОМЕНДАЦІЮ ПРОЕКТІВ АЛЬЯНС НОВОБУД

Новини - фото №2 | Madison Gardens

Ви щасливі мешканці квартир від девелопера АЛЬЯНС НОВОБУД і завжди були впевнені в стабільності нашої компанії? Просто знаєте нас і знайомі з нашим відповідальним підходом до роботи?  Тоді запрошуємо вас стати нашим партнером і разом підтримати економіку країни! Рекомендуйте проекти АЛЬЯНС НОВОБУД (KRONA PARK 2, ЛАВАНДОВИЙ, MEDISON GARDENS) своїм друзям і знайомим та отримуйте за кожну вдалу угоду 15 000 грн на придбання товарів в мережі техніки та електроніки «ЕЛЬДОРАДО».
Як це працює:

  1. Перешліть посилання на сайт проекту своїм знайомим, які наразі знаходяться в пошуку житла;
  2. Порекомендуйте нашу компанію як надійного девелопера;
  3. Запишіть вашого знайомого на перегляд передавши, за його згодою, контакти нашому офісу продажу за номером тел. 067-803-48-56. Обов'язково попросіть друга під час візиту нагадати ваші дані  (ПІБ та номер телефону) як особи, що надала рекомендацію;
  4. Будьте впевнені, в офісі продажу ми запропонуємо найкращі умови придбання квартири;
  5. Тримайте зв'язок зі своїми знайомими та нашим офісом продажу;
  6. Після укладання угоди наш офіс продажу зв'яжеться з вами для узгодження зручного для вас шляху отримання винагороди за рекомендацію;
  7. Кількість рекомендацій необмежена.

З кожним днем ми нарощуємо темпи будівництва, підтримуємо економіку країни та зберігаємо робочі місця. Зробіть свій внесок в розвиток проекту – станьте частиною команди АЛЬЯНС НОВОБУД.

*Під терміном «Отримуй 15000 грн.» мається на увазі придбання сертифікату номіналом 15 000 грн. на купівлю товарів в мережі техніки та електроніки «ЕЛЬДОРАДО» за рекомендацію проектів «АЛЬЯНС НОВОБУД» за 0,01 грн.