Про комплекс

Новий житловий комплекс у місті Бровари представлений чотирма будинками висотою сім, десять, дев'ятнадцять і двадцять чотири поверхи. Новобудови розміщуватимуться поруч із лісом у мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою. Квартири різних планувань розташуються у будинках, які споруджують з урахуванням європейських стандартів для житла бізнес-класу.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №2 | ЖК «Медісон Гарденс»

СУЧАСНА АРХIТЕКТУРА

ЖК «Медісон Гарденс» є одним із найцікавіших проектів у Київській області. Забудовник, що надихається закордонним досвідом, створює на компактній території дивовижний ансамбль. Оригінальність зовнішнього вигляду забезпечена за рахунок багаторiвневого простору, який значно розширює функціонал комплексу. На нижньому рівні планують приміщення комерційного призначення та паркувальнi мiсця. Верхній рівень стане своєрідною громадською зоною для мешканців нового комплекса.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №3 | ЖК «Медісон Гарденс»

IНФРАСТРУКТУРА

Будинки ЖК «Медісон Гарденс» будуть розташовані в новому районі Броварів, що гарантує майбутнім мешканцям наявність сучасної внутрішньої інфраструктури з комерційною нерухомістю й обслуговуючими підприємствами. Крім того, є розвинена зовнiшня iнфраструктура.

Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №4 | ЖК «Медісон Гарденс»

ОСНОВНI ПЕРЕВАГИ

Житловий комплекс зможе надати своїм мешканцям максимум переваг. Усе, починаючи від паркувального місця і закінчуючи квартирами з терасами, з яких відкриваються чудові краєвиди, створено для задоволення запитів сучасного городянина. Цікаві планування, можливість втілення власних дизайнерських рішень, вибір простору з прекрасними краєвидами – це далеко не повний перелік тих бонусів, які одержує власник квартири у ЖК «Медісон Гарденс».

Madison
gardens
Житло, що задовольняє максимум вимог - фото №5 | ЖК «Медісон Гарденс»

Якісне житло в новому комплексі розраховане на тих, хто бажає купити сучасну функціональну квартиру. Новий житловий фонд означає не тільки чудові планувальні рішення, але й:

  • нові комунікації, що гарантують тривалу експлуатацію;
  • енергоефективність;
  • продумані громадські зони для хобі, розваг, занять спортом, відпочинку.

Комплекс реалізували в оригінальному форматі. Тут родина може відпочити в гармонії з природою. При цьому ви не будете відірвані від життя мегаполіса – до найближчої станції київського метрополітену можна доїхати за 15 хвилин.